Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Futsalový Club NICA Rumburk vybojoval třetí místo v extralize

Futsalový Club NICA Rumburk, hrající již druhý rok v extralize ÚK, což je druhá nejvyšší soutěž v České republice, se letos umístil podstatně lépe než loni a skončil na třetím místě. Soutěž zcela zaslouženě vyhrál FC Veteráns Želenice s 48 body, druhé místo obsadilo Jílové A, které získalo 44 bodů.

Rumburští mladíci získali 40 bodů, čímž si udrželi bronzovou příčku a nechali za sebou oba své největší rivaly SC STAP Vilémov a JK-TRANS Varnsdorf B. Soutěž opouští z posledního jedenáctého místa Tenis Proboštov, který získal jen sedmnáct bodů. Nejlepším střelcem rumburských se stal s deseti brankami Patrik Havel. Rumburáci se již v prosinci přihlásili do baráže o celostátní ligu a nyní čekají na své eventuální soupeře. Pokud by vše dopadlo tak, jak si hráči přejí, hrála by se v Rumburku historicky poprvé celostátní liga sálové kopané.

Poděkování za vystoupení v letošní sezoně patří Městu Rumburk a všem hráčům – T. Hadarovi, J. Dvořákovi, R. Šottovi, M. Vyskočilovi, M. Matulíkovi, P. Havlovi, A. Vavrouškovi, P. Posnarovi, Š. Demeterovi, J. Škytovi a vedoucímu týmu F. Matulíkovi.

-r-

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail