Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Komunitní plánování Šluknovského výběžku se blíží k závěru

Kostka Krásná Lípa připravila návrh Komunitního plánu rozvoje sociálních služeb a souvisejících aktivit Šluknovského výběžku na období 2013–2017. Návrh je na všech radnicích Šluknovska připraven k připomínkování ze strany veřejnosti, uživatelů služeb a zástupců obcí a institucí.

Odborníci ze sociální oblasti, představitelé obcí, uživatelé služeb i veřejnost se mohou vyjádřit a připomínkovat návrh Komunitního plánu do 31. března. Hlavním cílem dokumentu je zajištění dostupnosti a zvyšování kvality sociálních služeb ve Šluknovském výběžku.

„Výjimečné je, že komunitní plán je připraven pro všech osmnáct obcí. Do jeho přípravy se zapojilo velké množství organizací a osob, které dobře znají region a jeho problémy. Popisuje, jakým směrem by se měly služby v dalších letech rozvíjet,“ říká ředitelka Kostky Hana Volfová.

Návrh dokumentu získáte na městských a obecních úřadech Šluknovska, také ve vybraných informačních centrech v Rumburku, Krásné Lípě, Varnsdorfu a Šluknově. Informace jsou též zveřejněny na webu www.prosluknovsko.cz.

Pro úplné informace můžete kontaktovat koordinátorku Hanu Volfovou na tel. čísle 412 354 844 nebo na e-mailu volfova@krasnalipa.cz.               

-r-

Tisk Tisk | E-mail E-mail