Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Za Mistrovstvím ČR v benchpressu již pošesté do Starých Křečan

Pod hlavičkou federace WUAP již pošesté ožijí Staré Křečany Mistrovstvím České republiky v benchpressu neboli tlaku na lavici. Rumburk a Staré Křečany jsou tentokrát spolupořadateli, celá akce se odehraje v rámci současného projektu prevence kriminality.

Soutěžit se bude v několika kategoriích, své síly mohou porovnat junioři, dorostenci, ženy, muži… Zkrátka každý, kdo je registrován v klubu. Jediné, co je třeba udělat, je zaplatit startovné. Mistrovství České republiky v bench-pressu bude zároveň kvalifikací na mistrovství světa.

Výkony všech soutěžících bude porovnávat takřka hvězdná porota. Úspěšné závodnice a rozhodčí Sandra Mokrá, Michaela Racková a Monika Rovná si tentokrát na pomoc přizvou i koordinátora WUAP pro ČR Karla Koldovského a rumburského rodáka, světového šampiona v silovém trojboji a benchpressu Martina Košnara.

Díky sponzorům se mohou vítězové těšit na medaile a další ocenění. Poháry navíc vítězům předají zástupci měst Rumburku a Starých Křečan.

Pot a zaťaté svaly budou k vidění 27. 4. v kulturním domě ve Starých Křečanech. Akce začíná v 8.00 hod. prezencí a vážením, vyhlášení výsledků předpokládají pořadatelé v 16.00 hod.

pem

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail