Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Levnější dodávky elektrické energie a plynu zajistí elektronická aukce

Vážení spoluobčané,

vedení města Rumburku se rozhodlo zajistit pro Vás nákup dodávky elektrické energie a plynu pro Vaše domácnosti a firmy prostřednictvím elektronické aukce. Naše město se tak zařadí mezi první města v České republice, která svým občanům a podnikatelům nabídnou možnost sdružení dodávek a následně elektronickou aukci, v níž dodavatelé přes internetové nabídky snižují cenu a snaží se tak získat zakázku a klienta.

Vedení města hledá pro své občany možnosti, jak ušetřit. A toto je jedna z nich. Pojďme tedy a snižme společně náklady na energie pro Vaše domácnosti a firmy. Pokud se budete aukce chtít zúčastnit, nebude Vás to stát žádné poplatky. Ve městech, kde již aukce proběhly, došlo tímto postupem k úspoře na cenách energií v rozmezí od 15 do 25% proti původní ceně. A to jsou již hodně zajímavá čísla! Důležité ovšem je, aby se do této aukce zapojilo co nejvíce z nás. Proto této možnosti mohou využít nejen rumburští, ale všichni občané a podnikatelé z celého Šluknovského výběžku.

Co pro to musíte udělat Vy? Stačí jen dojít v období od 10. 6. do 15. 7. 2013 každé pondělí v čase od 9.00 do 17.00 hodin do obřadní síně Městského úřadu Rumburk. S sebou vezměte kopie stávající smlouvy na elektřinu či plyn (nebo obě), kopii ročního vyúčtování a číslo SIPO, nebo účtu, ze kterého se strhávají platby za energie. O vše ostatní už se postarají odborníci ze společnosti eCENTRE. V nejbližších dnech byste měli obdržet do schránky letáček s podrobnějšími informacemi. Sledujte také webové stránky města Rumburk.

Věříme, že Vás nabídka vedení Vašeho města zaujala a že nabídku na zajímavou úsporu v hojné míře využijete. Tak tedy nashledanou v obřadní síni Městského úřadu Rumburk.

Jaroslav Trégr
Darek Šváb
Alena Winterová

Tisk Tisk | E-mail E-mail