Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Policista roku 2012 je z Rumburku!

V Ústí nad Labem se na konci května uskutečnil první ročník akce Policista roku, která se týká policistů v Ústeckém kraji. Slavnostního setkání se zúčastnili náměstek policejního prezidenta pro vnější službu Tomáš Tuhý, hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, ředitel Krajského ředitelství hasičských záchranných sborů Roman Vyskočil, ředitel Zdravotní záchranné služby Ústeckého kraje Ilja Deyl, předseda Krajského soudu Milan Kohoutek a manažer krajské pobočky Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra Zdeněk Špetlík.

Přihlášení policisté se utkali v pěti kategoriích – Tým roku, Čin roku, Zaměstnanec roku, Policista roku a Síň slávy.

Ve čtvrté zmíněné kategorii zabodoval rumburský policista Václav Kohout ze Služby kriminální policie a vyšetřování Rumburk. Kohout se už sedmým rokem zabývá krádežemi motorových vozidel a kolegové i nadřízení oceňují jeho obrovské nasazení a skvělou znalost problematiky. Kohout sám vedl operativní rozpracování případu, který v polovině loňského roku skončil zadržením třináctičlenné organizované skupiny zlodějů aut.

Cenu převzal Václav Kohout z rukou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka a ředitele Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje Tomáše Landsfelda.

pem

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail