Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Zlato dovezli rumburští judisti z Loun, Chomutova i Mladé Boleslavi

judo

Poslední dubnovou sobotu odjeli judisté na tradiční Velkou cenu do Loun. Na tento turnaj dorazilo hned dvacet oddílů, což znamenalo sto třicet sedm závodníků. I v této konkurenci se naši neztratili a potěšilo je cinkání medailí. Zlato vybojovali Demeter a Gežo, který ukončil všechny své zápasy na plný počet bodů. Stříbrnou medaili si odvezli Macoun a Šabo a bronzovou Sučová, Šich, Jonásek a Šabo.

Osmnáctého května se konal Memoriál H. Tauda v Chomutově. I zde byla vysoká účast – sto sedmdesát osm startujících z osmnácti oddílů. Jako tradičně ukončovali své zápasy před časovým limitem Gežo a Gajdoš, a protože nenašli přemožitele, umístili se na prvním místě. Krásný ipon si hodil Warlop a stejně jako Šich, Slavík, Schejbal a Cihlář získal bronzovou medaili. Velké štěstí se usmálo na Šicha, když losem vyhrál jeden ze tří dortů. Jako správný kamarád si ho však nenechal pro sebe a podělil se s ostatními.

Velká cena Mladé Boleslavi se konala 25. 5. a na tento turnaj byli vysláni pouze čtyři naši zástupci, protože soutěží mimo náš kraj se účastníme podstatně méně než soutěží v našem kraji. Závodníci se zde setkávají se soupeři, se kterými se dosud nestřetli, a získávají nové zkušenosti. Proto vysíláme pouze tzv. »vyprané« závodníky. A výběr se vyplatil. Všichni rumburští si přivezli medaili. Zlatou Gežo a Demeter a stříbrnou Schejbalová a Bradáčová.

Děkujeme všem našim příznivcům za podporu v soutěži Sportovec roku 2012. Jsme rádi, že se činnost našeho oddílu líbí městu i jeho občanům a že nás podporujete.

JV JUDO Rumburk


Tisk Tisk | E-mail E-mail