Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Do pohádky jsme se vypravili už po třiadvacáté

pohádkový les

V sobotu 15. 6. se uskutečnil 23. ročník akce „Pojďte s námi do pohádky“, kterou připravil místní DDM ve spolupráci s Městem Rumburk a mnoha dalšími sponzory pro malé a nejmenší občany Rumburku, jejich rodiče a příbuzné i zájemce z blízkého okolí. Původně plánovaný termín pršelo, a tak jsme všichni s velkými obavami čekali na sobotní počasí.

Na trase si děti mohly pohladit živého hada, v trávě potkaly krokodýla nebo berušku, hovící si v postýlce mezi stromy, po cestě potkávaly různá kreslená zvířátka a postavičky z Večerníčku. Na dvaceti kontrolách se setkaly s pohádkovými bytostmi, které je po tom, co splnily záludné úkoly, odměnily drobnými sladkostmi. Na závěr se u polepšené babky z perníkové chaloupky musely zvážit všechny Mařenky a Jeníčkové. Jeníčků bylo celkem 6337 kilogramů a Mařenek 5351 kilogramů. Každý z účastníků pohádkového pochodu ještě obdržel diplom a drobnou upomínku v podobě usměvavého sluníčka. V areálu Domu dětí a mládeže se poté mohli všichni vyčerpaní pochodníci občerstvit a pro neunavitelné děti zde byla ještě připravena trampolína a skákací hrad. Doufáme, že se letošní ročník akce vydařil ke spokojenosti všech účastníků, a budeme se s vámi těšit na ten příští.

Naše obrovské poděkování patří všem sponzorům, kteří na akci přispěli, a také více než padesátce dobrovolníků, kteří ochotně pomáhali na stanovištích.

Fotografie z akce naleznete na našich webových stránkách a také na Facebooku.                                                                                                         DDM Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail