Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

SK Viktorie z Jiříkova opět bodoval

SK Viktorie

Obrovskou radost z vítězství zažila v sobotu 8. 6. trenérka klubu SK Viktorie Kateřina Mrázková, když ve finálovém kole celorepublikové soutěže Žij pohybem v závodním step aerobiku její děvčata předvedla ty nejlepší výkony a přivezla domů medaile.

Celorepubliková soutěž Žij pohybemje soutěž v různých kategoriích aerobiku, které se pravidelně každý rok v jednotlivých soutěžních kolech účastní přes sto padesát týmů, což je více než patnáct set sportovců z celé České republiky. SK Viktorie Jiříkov je v této soutěži zastoupena v oblasti step aerobiku jednotlivými týmy všech věkových kategorií.

A právě tým ve věkové kategorii osm až deset let ve složení Hana Kelucová, Veronika Šolcová, Nikola Křenková, Natálie Maruničová, Veronika Kolářová, Nikola Brožová, Adéla Jarischová, Erika Merkoutová a Adéla Petroušková předvedl v jednotlivých kolech neskutečné výkony a s maximálním nasazením bojovnosti v kole finálním dokázal porazit dalších deset týmů z celé republiky a přivézt domů ten nejcennější kov, zlatou medaili.

Tato medaile však nebyla jedinou. I tým věkové kategorie jedenáct až čtrnáct let ve složení K. Havlová, A. Frolíková, B. Pavlousková, K. Horáková, A. Podzimková, V. Kolářová, I. Hoření, S. Mučoli, E. Fodorová, T. Barcalová a T. Milecová obsadil další medailové místo, vybojoval bronzovou medaili. Bronzová medaile je o to cennější, že děvčata, jejichž tréninkové zázemí není zdaleka tak profesionální jako zázemí fitness center velkých měst Prahy, Plzně, Děčína a podobných, dokázala, že svými výkony právem patří ke špičce v České republice a dokázala porazit dalších čtrnáct týmů z celkového počtu sedmnáct.

Trenérka klubu Kateřina Mrázková by touto cestou chtěla poděkovat nejen těm nejlepším, ale i všem ostatním děvčatům za skvělou reprezentaci klubu nejen v soutěži Žij pohybem, ale i v soutěži Bohemia aerobik tour, které se SK Viktorie taktéž zúčastnil.

Poděkování patří i Městu Jiříkov, Městu Šluknov, Schrödingerovu institutu, Ústeckému kraji a sponzorům, bez jejichž finanční pomoci by nebylo možno, aby SK Viktorie Jiříkov svou činnost provozoval.

A neposlední řadě děkuje trenérka Kateřina Mrázková rodičům a příznivcům SK Viktorie za pomoc a podporu v jejich činnosti.                                      

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail