Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

CO SE CHYSTÁ

V současné době se připravuje rekonstrukce parkovacích ploch na sídlišti V Podhájí, konkrétně v Polní ulici. Práce by zdě měly skončit do konce podzimu.

sídliště v Podhájí

Opravit je třeba i tělocvičnu Základní školy Tyršova. Proto je vypisována veřejná zakázka na komplexní rekonstrukci tohoto objektu. Předpoklad je, že opravy začnou na konci září a potrvají do prázdnin příštího roku tak, aby od září 2014 byl opět zahájen provoz tělocvičny. Rozpočtované náklady se pohybují kolem částky devatenácti milionů korun bez DPH. Ty se však podle zkušeností sníží v rámci soutěže. Kam budou po dobu rekonstrukce žáci chodit na hodiny tělesné výchovy je otázkou pro ředitele školy Josefa Růžičku.

Ve fázi příprav je vypsání výběrového řízení na revitalizaci čtyř parků, a to u pošty, u Kamzíku, u nádraží a Parku Přátelství, a jednoho lesoparku nad bývalým letním kinem. Finance na celou revitalizaci budou čerpány z Operačního programu Životní prostředí. Akce bude zahájena na podzim, významná část se však chystá na jaro příštího roku.                                                                                                pem

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail