Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Na fotbalovém turnaji O pohár starosty města Rumburku překvapil Jablonec

Ve čtvrtek 25. 7. se uskutečnil již 24. ročník fotbalového turnaje starších žáků O pohár starosty města Rumburku, kterého se zúčastnily celky AC Sparta Praha jakožto obhájce trofeje, FK Ústí nad Labem, FK Baumit Jablonec nad Nisou a Fotbalová akademie Šluknovského výběžku.

Vítězem turnaje se poněkud překvapivě, ale zaslouženě stal FK Baumit Jablonec nad Nisou, který poté, co dokázal zdolat pražskou Spartu 1:0, ve finále přehrál FK Ústí nad Labem 5:2. Ústečtí fotbalisté postoupili přes FAŠV po vítězství 3:0. V boji o 3. místo AC Sparta Praha zcela přesvědčivě deklasovala FAŠV 12:0. Protože se turnaj již patnáct let hraje zároveň jako Memoriál Martina Moravce, všechna utkání sledoval i pan František Moravec, jeho otec, a účastníkům předal věcné ceny. Pořadatel FK Rumburk děkuje všem, kteří přispěli k důstojnému a hladkému průběhu turnaje.

V dobu, kdy se mělo konat vyhlášení výsledků letošního turnaje, dorazil na místo akce i starosta Rumburku Jaroslav Trégr, jenže stále ještě neskončil jeden ze zápasů. Trégr se tedy z vyhlášení výsledků musel omluvit, protože měl ještě na programu zasedání městské rady. Absence ho ale mrzela.

Za FK Rumburk Josef Englic, pem

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail