Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Slavnostní ukončení studia v Karlových Varech

Univerzita třetího věku

V úterý 9. 7. jsme převzetím osvědčení slavnostně ukončili studium na Univerzitě třetího věku Vysoké školy Karlovy Vary. Do Grandhotelu Pupp, kde se konala promoce, nás doprovázeli naši nejbližší, kteří se spolu s námi těšili z dosažených studijních výsledků a krásného zakončení našeho vzdělávání. K tomuto studiu jsme se přihlásili hlavně proto, že jsme chtěli získávat nové poznatky, seznamovat se se zajímavými lidmi a obohatit léta, která mnozí naši vrstevníci tráví v intelektuální nečinnosti. Prožili jsme tři plodné roky, ve kterých jsme nabyli znalosti i z oborů, které nám byly dosud vzdálené.

Naše výuka probíhala v Podnikatelském centru v Rumburku, kde se o nás vzorně po celou dobu starala pracovnice centra Alena Markusová, za což jí patří náš dík. Zároveň děkujeme všem lektorům, kteří se s námi během studia dělili o své vědomosti, radili nám a také nás v našem úsilí podporovali.

Většina z nás se už přihlásila do druhého cyklu studia a rádi mezi sebou uvítáme nové kolegy a kolegyně.                                                                                    JD

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail