Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Krátké lákání před divadelní sezónou

Vážení přátelé Thálie a příznivci našeho, tedy vašeho divadelního souboru Domu kultury Střelnice v Rumburku, dovolte mi, abych vás pozval na novou divadelní sezónu 2013/2014, na kterou se moc těšíme, a vy, doufám, také. Nejdříve mi dovolte malé ohlédnutí za minulou sezónou. Byla to pro nás sezóna velmi náročná a dle vašeho ohlasu úspěšná.

Začátkem sezóny jsme se rozloučili s hrou s detektivním nádechem Mandarinkový pokoj a s pohádkou pro naše malé diváky Jak rozesmát princeznu. V říjnu jsme se vám představili v premiéře komedie Antonína Procházky Přes přísný zákaz dotýká se sněhu, kterou jsme s ohlasem reprízovali celou sezónu. V květnu jsme uvedli další premiéru, tentokrát šlo o politickou satiru z pera Františka Ringo Čecha Na Brusel, Vávro! Tuto komedii vám nabízíme i v letošní sezóně.

Jelikož ještě někteří členové souboru čerpají svou zaslouženou dovolenou, představíme se vám opět 1. 10. v našem divadle v domě kultury. Kompletní program můžete sledovat na webových stránkách Domu kultury Střelnice Rumburk – www.dkrumburk.cz.

V této sezóně pro vás připravujeme další tituly jak pro dětské diváky, tak i pro dospělé. Omlouváme se vám, divákům, kteří nejste z Rumburku, že za vámi nemůžeme přijet do vašich kulturních zařízení z technických a scénických důvodů. Jste však srdečně zváni do našeho divadla v Rumburku a věříme, že vás nezklameme a že se budete z cesty za námi vracet domů s pocitem dobře stráveného večera.

Ti z vás, kteří byste měli zájem o divadelní činnost a máte pocit, že ve vás dřímá dosud skrývaný talent, přijďte mezi nás. Rádi vás přivítáme v našich řadách. Především bychom uvítali muže mladého a středního věku. Budete-li mít zájem a překonáte-li ostych, hlaste se v produkci v Domě kultury Střelnice Rumburk u paní Trifanové.

Těšíme se na setkání s vámi a doufáme, že vás dobře pobavíme a budete z našich představení odcházet s úsměvem na tváři a budete se těšit na další tituly v našem podání.

Za divadelní soubor DK Střelnice Rumburk váš Jarda Mrštík

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail