Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Přijďte si poslechnout příběh kulturisty, motorkáře a barového vyhazovače

V polovině října zavítá do Rumburku německý misionář Kornelius Novak, který se zde představí jako řečník v rámci cyklu přednášek s názvem Nová cesta. Akce se uskuteční ve dnech 16. až 19. 10. a program bude velice pestrý. V dopoledních hodinách navštíví některé střední školy, odpoledne bude hovořit z improvizovaného podia na Lužickém náměstí a v podvečer od 18.00 hod. si jej zájemci mohou poslechnout v Městské knihovně Rumburk. Akci pořádá Sbor Církve adventistů sedmého dne Rumburk ve spolupráci s Křesťanským společenstvím Rumburk.

Kornelius Novak je bývalý vicemistr Německa v kulturistice, motorkář a barový vyhazovač. Po zásadních změnách ve svém životě se rozhodl pro absolvování biblické školy a své životní zkušenosti prezentuje v cyklu přednášek.

Návštěvě Kornelia Novaka budou v září předcházet dva koncerty na Lužickém náměstí v Rumburku. V neděli 15. 9. vystoupí skupina Proti proudu a v neděli 29. 9. zahraje Jindřich Černohorský s kapelou. Začátky obou koncertů jsou v 16.00 hod. a vstup na ně je volný, stejně jako na přednášky Kornelia Novaka.   

Beatrice Patzeltová

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail