Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburk žije (nejen) na Facebooku

Vážně. Zkuste si vy, kteří této sociální síti holdujete, jen tak nacvakat do vyhledávacího okénka na Facebooku Rumburk. A už se to na vás valí.

Zřejmě tou nejpohodovější stránkou je Rumburk a široké okolí. Obvykle tam na návštěvníky nikdo nevyrchlí nějakou nepříjemnost, i když i to se stává, spíš zde najdete odkazy na zajímavé akce, které stojí za připomínku, čas od času někdo na stránce propaguje oblíbený podnik a také tu můžete rozhodit sítě v případě, že potřebujete na víkend půjčit na podzim draka a v zimě běžky. Poněkud vážnějšího rázu je uzavřená skupina Rumburk, která není tak uzavřená, jak by se mohlo z jejího popisu zdát. Čítá přes pět stovek členů a jde jen o to, že žádost o vaše zařazení do skupiny musí schválit některý ze správců nebo vás musí pozvat někdo z vašich přátel. Velmi často se zde objevují politická témata, palčivá témata o soužití menšin a většiny, ale i informace z Městského informačního centra Rumburk, které jsou na stránku vkládány z první ruky. Svou vlastní stránku má na Facebooku i samotné infocentrum.

Ani Rumburku se nevyhnula vlna přiznání a svým anonymním přiznáním nešetří třeba bývalí i současní studenti rumburského gymnázia. O pravdě, která musí spatřit světlo světa zahalená rouškou anonymity, se můžete dočíst na stránce Přiznání Gymnázia Rumburk.

Neváhejte a podívejte se, jak vypadá naše město z pohledu Ksichtníku nebo Modrozla, jak se Facebooku často přezdívá.                                                                                                    Pem

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail