Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

V úvodním utkání nové sezóny dostali rumburští fotbalisté tvrdou lekci

FK Rumburk

V úvodním utkání nové sezóny A-skupiny I.A třídy se rumburský fotbalový klub utkal s Fotbalovým klubem Travčice. O góly nebyla nouze, škoda, že v bráně našich fotbalistů.

Po počátečním nesmělém oťukávání z obou stran přešli rumburští fotbalisté do útoku jako první. Mezi obránce soupeře se dostal Chlada, ale byl faulován brankářem, kterému se do sítě chystal vsadit první gól. Pokutovým kopem poprvé proměnil skóre zápasu Havel. Rumburské družstvo po tomto gólu bohužel trošku usnulo na vavřínech, a tak se do útoku dostali i fotbalisté z druhého týmu a následně došlo k vyrovnání stavu po kopu Stožického. Chvíli poté už hosté vedli o jeden gól, když Tesařík využil nabídnuté šance.

Po přestávce se žádné zvraty ze strany rumburských nekonaly. Jediný gól druhého poločasu vstřelil Chlada, ale soupeř vstřelil góly tři a zadělal tak Rumburku na chvilky neštěstí.

Podle Josefa Englice tkvěl největší problém v obraně, kde dokázali hosté využít každé příležitosti k tomu, aby si v zápase polepšili. Lépe mohli podle něj hrát i útočníci, kteří si nedokázali lépe poradit s obránci FK Travčice.                         r

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail