Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Základní škola U Nemocnice sbírá víčka pro Terezku

Učitelé i žáci ze Základní školy U Nemocnice sbírají víčka pro Terezku Vomáčkovou, šestiletou holčičku s psychomotorickým postižením.

Terezka se narodila s vrozenou vývojovou vadou, nemůže sedět, lézt ani mluvit, ve svých dovednostech je na úrovni šesti až sedmiměsíčního miminka. Navštěvuje speciální mateřskou školu ve Varnsdorfu, kde je chválena za malé pokroky. Miluje děti, často se usmívá a ráda pozoruje okolí. Má oblíbené pohádky, obrázky a šustivé hračky.

Terezka má stránku na Facebooku – Sbíráme víčka pro Terezku, kde si můžete přečíst informace o ní samotné i o sběru víček, které jí mohou tolik pomoci.

Přidejte se, prosím, i Vy ke sbírání víček na naší škole! Řekněte svým blízkým, aby se k nám přidali, víček je potřeba opravdu mnoho, Terezce za ně budeme moci pořídit různé zdravotní pomůcky. Nashromážděná víčka můžete předávat na naší škole v kanceláři paní sekretářce či učitelům, kteří je přidají do celkové sbírky. Předem děkujeme všem, kteří Terezku touto sbírkou podpoří! Sbíráme víčka od PET lahví, aviváží, kávy a podobně. Víčka musí být označená číslem nebo zkratkou PP, HDPE a dalšími. Finance z prodeje víček budou použity na zdravotní pomůcky. Za pomoc se sběrem víček moc děkujeme!

Více informací na Facebooku – Sbíráme víčka pro Terezku nebo u Terezčiny maminky Martiny Hlinkové na telefonu 721 351 087.

Za Základní školu U Nemocnice
Mgr. Tereza Liščáková

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail