Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Tým Rumburských novin je opět kompletní

Po tom, co redakci po deseti letech opustila Gabriela Doušová, a po tom, co z místa administrativního pracovníka odešla i Pavla Poláková, byly dva měsíce Rumburské noviny zcela v mých rukách. Nebylo úplně jednoduché skloubit práci na obsahové stránce novin, abyste se vy, čtenáři, stále dozvídali něco nového a zajímavého, s péčí o celkový chod redakce a administraci. Ale zvládla jsem to a od začátku září jsme v redakci zase dvě a jsme Vám plně k dispozici. Dovolte, abych nás představila.

O obsah Rumburských novin se i nadále budu starat já, budu ráda přijímat vaše příspěvky či náměty a psát pro Vás o tom nejdůležitějším či nejvýraznějším, co se v Rumburku a jeho nejbližším okolí stalo, o událostech nebo osobnostech, které jsou s Rumburkem spjaté. Jmenuji se Petra Malá, s obavou v duši očekávám dvacáté páté narozeniny, jsem posluchačkou Technické univerzity v Liberci a Policejní akademie ČR v Praze. V Rumburku žiji odmalička a psát jsem chtěla odjakživa. Proto pro mě byla jasná volba jít po osmi letech na gymnáziu studovat český jazyk a literaturu a zaměřit se na redakční činnost a média. V tomto oboru jsem získala bakalářský titul a v této chvíli jsem jen krůček od titulu magisterského, ovšem v oboru učitelství. V prvním ročníku mě vítr zavál na praxi právě do redakce Rumburských novin, kde se mi už tenkrát hodně líbilo. Když jsem dostala šanci do redakce nastoupit teď, ke konci svého studia v Liberci, které už se line ve volnějším tempu, neváhala jsem, šance jsem se chytila a tohoto rozhodnutí nelituji.

Mám ráda sport, cestování, hudbu, práci se slovy a texty, sebevzdělávání, své přátele a rodinu. Miluji svého psa, Německo a Skandinávii a kuřecí prsíčka na všechny možné způsoby. Nesnáším lži. Kromě těch milosrdných. Své příspěvky, připomínky, náměty či dotazy mi můžete posílat na e-mailovou adresu inforn@rumburk.cz.

O administrativu a Vaši inzerci v Rumburských novinách se bude starat Radka Tůmová, která si vydobyla přízeň celé komise při výběrovém řízení na administrativního pracovníka. Radce je třicet jedna let, absolvovala Střední odbornou školu podnikání v oboru obchodu a služeb a pracovala převážně v potravinářském průmyslu.

Má ráda četbu, sport, poznávání krásy našeho kraje, miluje děti, hlavně ty svoje. Ve volném čase se věnuje šití a navrhování dekorací do dětských pokojíčků. Nesnáší žemlovku a uměle vyvolané konflikty. Vše, co se inzerce týká, jí pište na e-mailovou adresu inzerce.rn@rumburk.cz.

Mimo redakci se o Rumburské noviny i nadále stará grafik Martin Rein a o tisk Petr Ryšán. Oběma pánům bych touto cestou ráda poděkovala za skvělou spolupráci, ochotu a laskavost, kterou mi prokázali, když nešlo vše úplně podle předem daných plánů.

Doufáme, že nám i nadále zachováte svou přízeň a s chutí se každý druhý týden začtete do nového vydání Rumburských novin. Přejeme příjemné čtenářské zážitky!                                                                                                             Petra Malá

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail