Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Dolores a Alex uvádějí slečnu Stacey a travesti revue Techtle Mechtle

Bývalí členové známé travesti skupiny, kterou jste znali z předchozích vystoupení, Dolores a Alex, se po vzájemné dohodě rozhodli vydat na vlastní dráhu a přivážejí zcela nový projekt v České republice – travesti revue Techtle Mechtle. K mistru Alexovi a slečně Dolores přišla i zbrusu nová posila a hvězda pražského kabaretu slečna Stacey, která je nejlepší imitátorkou Cher u nás.

Ve dvouhodinovém zábavném pořadu se zcela novou koncepcí a provázaností najdete velkou řadu komických scének, které znáte z oblíbených zábavných pořadů devadesátých let a zároveň se jednotliví účinkující předvedou coby hvězdy české i zahraniční hudební scény. Svůj první pořad v této nové sestavě nazvali zcela příznačně Změna je život. Velký důraz kladli tentokrát i na výběr jednotlivých písniček a na ohlasy fanoušků, kteří si přáli více českých hitů. Tato kulturní akce vás čeká 31. 10. od 19.00 hodin v Domě kultury Střelnice Rumburk.

Stolová úprava s možností občerstvení. Vstupenky jsou v prodeji již nyní v pokladně Domu kultury Střelnice Rumburk a v MIC Rumburk nebo on-line na www.dkrumburk.cz.                                                                                          r

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail