Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

PRÁVNÍ PORADENSTVÍ V KOSTCE

Po odpočinkovém prázdninovém období je možno v rámci odborného sociálního poradenství poskytovaného „Poradnou v kostce“ opětovně využít bezplatných konzultací u právníka Zbyňka Pražáka.

V budově komunitního centra v Krásné Lípě poskytuje kvalifikované právní rady vždy každé první a třetí pondělí v měsíci, a to od 17.00 hod. Nejbližší následující termín je 7. 10. Ke konzultaci je nutné se objednat buď osobně v poradně nebo na tel. č. 412 354 839, popřípadě 777 925 302. V komunitním centru se můžete rovněž s důvěrou obrátit i na poradce „Poradny v kostce“, kteří se Vám budou snažit pomoci při řešení rodinných, majetkoprávních, občanskoprávních, finančních i pracovních problémů. Poradnu můžete navštívit vždy od pondělí do středy v dopoledních hodinách od 9.00 do 11.00 hod. a odpoledne od 13.00 do 15.00 hod., ve čtvrtek od 9.00 do 11.00 hod.

Poradenská činnost „Poradny v kostce“ je financována z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu pro lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.                                                                                              -MH-

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail