Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburští judisté nezahálí a bojují

judisté z Rumburka

Dva říjnové víkendy, dva turnaje. První probíhal hned dva dny, a to 5. a 6. 10. v Teplicích. Jednalo se o Memoriál Václava Prokeše, který je zařazený do série turnajů o Český pohár. O velikosti turnaje nasvědčuje i účast šesti stovek závodníků z celé ČR a třech klubů z Německa. I v této konkurenci získal stříbrnou medaili Flégr a bronzovou Macoun. Úspěchem bylo i obsazení pátého místa Bradáčovou a Kotmelovou.

Hned následující víkend odjeli žáci a žákyně společně s dorostem na krajský přebor do Litoměřic. Dokázali tam, že se na nejvyšší krajskou soutěž připravili opravdu pečlivě. Titulem Krajský přeborník se může pyšnit Flégr a Demeter. O stupínek níž, tedy na druhém místě, skončilo hned sedm rumburských judistů, a to Kolařík, Kotmelová, Jeřábková, Suchopár, Schejbalová, Macoun a Mareš. Bronz si odvezl Grof. Můžeme konstatovat, že kromě nepopulární bramborové medaile Púdelky získal cenný kov každý rumburský startující. Skvělý úspěch!

Blíží se turnaj O pohár severu, který se koná 26. 10. opět ve sportovní hale Sportlife centra v Rumburku (koupaliště). Zveme k návštěvě všechny příznivce juda. Přijďte povzbudit domácí závodníky a objevit krásy tohoto sportu!                                                                                                         JV JUDO Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail