Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Tour de Zeleňák měl nové účastníky

Letos poprvé jsme zorganizovali, díky vstřícnosti a ochotě Pavla Brabce, účast uživatelů Agentury Pondělí na cyklistickém závodě Tour de Zeleňák. Odvahu a odhodlanost jsme jim dodávali vlastně celý rok, trénovat jsme začali v letních měsících.

Počet našich účastníků byl dlouho nejistý, stále se měnil, strach a tréma ze startu byly zřejmé. Nevěděli jsme, co nás čeká, ale od počátku jsme všechny ujišťovali, že určitě nebudeme závodit, nebudeme se honit a půjde nám zejména o jedinečnou možnost účastnit se opravdové soutěže, užijeme si neopakovatelnou atmosféru cyklistického závodu a budeme si vychutnávat radosti z pohybu a vlastně i týmové spolupráce.

Závodu se nakonec účastnilo šest klientů a tři asistentky Agentury Pondělí. Vůbec nám nešlo o výsledky, ale o pocit překonání sebe samých a o poznání našich nových možností. Adrenalin udělal své, nadšení ze závodu bylo veliké. Slunečné a teplé počasí tak rozsvítilo také slunce v naší duši, pro nás to byl den opravdu výjimečný a plný neopakovatelných zážitků.

Velký dík patří opět Pavlu Brabcovi, který nás díky Schrödingerovu institutu obdařil koly, na kterých letos mohli někteří závod absolvovat. Také děkujeme Herbertu Schwarzovi, který stále s velkou ochotou a úsměvem na rtech poskytuje našemu cyklistickému vybavení mechanickou podporu.

Jsme rádi, že znovu můžeme konstatovat, že v našem městě stále přibývají lidé, kteří nám pomáhají integrovat se do života místní komunity. Mockrát děkujeme! Bližší informace o Agentuře Pondělí a jejích službách najdete na www.agenturapondeli.cz či na telefonu 412 334 046.

Martina Skokanová

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail