Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Je rumburské gymnázium to nejlepší?

Rumburské gymnázium

V našem městě najdeme jen jedno gymnázium a právě to se nyní objevilo v soutěži Gympl roku. Jde tedy spíše o jedinečnou internetovou anketu, jež má ukázat, které gymnázium je v České republice to nejlepší a takovýto žebříček dále rozdělit na krajské úrovně. Projekt je vytvořen Českou studentskou unií a má být nápovědným materiálem pro žáky základních škol při výběru středoškolského studia.

První místo v Ústeckém kraji

Minulý rok se Gymnáziu Rumburk podařilo obsadit první příčku v Ústeckém kraji. Projekt se mezitím rozrostl do větších měřítek, účastní se ho na tři sta škol. Ale není to výzva jen pro současné studenty, hodnotit mají také absolventi gymnázia, a to v nejrůznějších kategoriích. Kupříkladu mohou dát palec nahoru či dolů zajímavosti vyučovaných předmětů na škole nebo přípravě na praxi.

Hlasujte pomocí Facebooku nebo SMS

Aby byla zaručena opravdovost výsledků, k přidání svého hlasu se musí daná osoba ověřit. Pak se totiž nestane, že by například jeden člověk hlasoval vícekrát. To je možné udělat prostřednictvím Facebooku, přes který se na stránky přihlásíte, nebo skrz SMS, kdy vám za devět korun přijde ověřovací kód. Samotné hlasování probíhá od 2. 10. do 25. 11., a to přesně do 11.11 hodin. Gymnázium si vyhledejte na adrese www.gymplroku.cz, kde najdete všechny dostupné informace k anketě i aktuální pořadí škol.                                                             Ondřej Obergruber

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail