Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

POZOR NA ZMĚNU VOLEBNÍ MÍSTNOSTI

Vážení spoluobčané, ve dnech 25. a 26. 10. se budou konat volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. V pátek se bude volit od 14.00 do 22.00 hod. a v sobotu od 8.00 do 14.00 hod.

Volit se v Rumburku bude ve stávajících volebních místnostech, změna ale čeká voliče z okrsku č. 3, kde Mateřská škola, Sukova 1047/4, byla nahrazena místností v Městské knihovně Rumburk, Třída 9. května 150/29.

Jedná se o voliče podle místa trvalého pobytu: Tř. 9. května – od křižovatky s Jiříkovskou ulicí k Dolním Křečanům, Hálkova, Nádražní, Máchova, 2. polské armády (k mostu), Růžová, Smetanova, Jiráskova, Dvořákova, Komenského (ke gymnáziu), Sukova, Královská, Fügnerova, Mírová, Cihlářská, Žitná, Slévačská (po ulici Žitnou), Zimní, Rohová, Příkrá, Okružní, Šmilovského, U parku, Krásnolipská (k mostu), Jiříkovská (k přejezdu). Na obálce s hlasovacími lístky bude volební místnost uvedena. Z toho důvodu, že došlo k rozpuštění Poslanecké sněmovny, jsou při těchto volbách zkrácené lhůty. Voličů se to týká zejména ve lhůtě dodání hlasovacích lístků, kdy je musí obdržet nejpozději jeden den před volbami, to znamená ve čtvrtek 24. 10.                                                                                   -r-

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail