Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Milujeme Vánoce aneb Soutěž o nejkrásnější výlohu

Někdo při průchodu městem spěchá, někdo si ho užívá. V období adventu totiž ožije nejedna výloha a mnohdy se opravdu naskytne důvod, proč se v uspěchané předvánoční době zastavit. Proto se Daniel Vyčítal rozhodl uspořádat soutěž o nejlépe vánočně vyzdobenou výlohu ve městě. Přihlásit se může sám provozovatel obchůdku, ale jeho výlohu může do soutěže zařadit i hlasující. Nezáleží ani na tom, zda je na místě nabízeno zboží nebo služby.

Aby byla účast v soutěži motivační pro obě strany, pro provozující i pro hlasující, rozhodl se autor soutěže odměnit majitele nejhezčí výlohy částkou 250 korun a poukázku na stejnou částku věnuje i jednomu z hlasujících. Ten ji bude moci uplatnit ve kterémkoli z přihlášených obchodů.

Výlohy obchodů můžete do soutěže přihlašovat od 2. 12. do 20. 12. V tuto dobu můžete i aktivně hlasovat, a to na Facebooku ve skupině Rumburk, případně na e-mailové adrese vanoce2013@okolonas.cz. Informace o soutěži a aktuální seznam přihlášených výloh najdete na adrese www.okolonas.cz.

-r-

Tisk Tisk | E-mail E-mail