Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Oslava nejstrašidelnějšího dne v roce ve Větrníku

MC Větrnik

Vydlabané dýně, pavouci, netopýři, originální halloweenská tabule z kuchyně šikovných maminek, děti nalíčené a převlečené za strašidla a jiné příšery… Přesně tak vypadalo první listopadové odpoledne v mateřském centru Větrník v Rumburku. Sešlo se zde bezmála osmdesát lidí. Některé děti se nejdříve pustily do výroby tradičních halloweenských symbolů, například dušiček či dýní. Jiní se zase nechali zlákat nachystanými dobrůtkami a s chutí si zamlsali. Nikdo si ale nenechal ujít oblíbené soutěže a strašidelnou promenádu s veselou diskotékou. Když se všichni dosyta vydováděli, vyrazili jsme společně na tajemný průvod při svíčkách, který vyvrcholil vypuštěním dvaceti halloweenských lampionů štěstí, tentokrát na louce u bazénu. Kdo nebyl u toho, těžko si představí tu úžasnou atmosféru. Možná ale napoví obrázky ve fotogalerii na našich webových stránkách www.vetrnik-rumburk.wbs.cz.

Škoda jen, že nedošlo na avizovanou soutěž o nejkrásnější dýni. Sešly se nám jenom tři exempláře, tak jsme je nakonec využili při strašidelné stezce.

Dýně s čarodějnicí si však určitě zaslouží pochvalu. Bude jich příště více?

Rádi bychom vyjádřili své díky všem, kteří pomohli s organizací a klidným průběhem oslavy. Speciální dík pak patří Domu kultury Střelnice Rumburk, který zajistil ozvučení celé akce. Větrníkový Halloween 2013 stál prostě opět za to. Rozzářené oči a tváře našich nejmenších nám to potvrdily jednoznačně.                                                                                                                                                                                                                                   Andrea Semerádová

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail