Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Chcete vyzkoušet něco nového? Přijďte se vybít tancem

Každou středu v 18.00 hod. se rumburským domem dětí a mládeže rozezní dynamická hudba a začíná se tančit. A ne jen tak ledajak. Rozjíždí se totiž lekce DanceXtreme.

Divoká směs nejrůznějších tanečních stylů, mezi kterými nechybí house, hip-hop ani latina, totiž nenechá chladným snad nikoho. Cvičí se hodinu, začíná se vždy v pomalejším tempu, ale na zrychlení se nečeká dlouho. Navíc po první půlhodině přichází na řadu „sranda track“, živá píseň ještě více oživená ztřeštěným nápadem, jedním z nich byl třeba tanec s čelovkami.

Hodina tance stojí padesát korun, ale první hodina, na které teprve propadnete kouzlu pohybů, je zdarma. Jedná se také o slevě pro děti. Instruktorka ale zároveň předesílá, že pro menší děti není tento druh zábavy vhodný, protože je náročný. Je tedy určen dětem kolem třináctého roku věku a starším, vybít přebytečnou energii zde mohou samozřejmě i dospělí. Objednávání není třeba, kdo přijde, ten přijde a tančí. S sebou potřebujete jen sportovní oděv a obuv, pití a ručník.

Lekce DanceXtreme vede Hedvika Mendhardová, trenérka fitness druhé třídy a instruktorka DanceXtreme, která se tanci věnuje už jedenáct let a tancovala i závodně ve formacích.                                                                                    pem

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail