Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Jednu listopadovou sobotu ovládly mažoretky

mažoretky

V sobotu 16. 11. se ve sportovní hale SportLife centra v Rumburku uskutečnil 2. ročník přehlídky družstev mažoretek Rumburská muchomůrka 2013.

Na akci dorazily mažoretky z Varns-dorfu, Hrádku nad Nisou a Jiříkova. Akci pořádalo SRP při DDM a Dům dětí a mládeže Rumburk ve spolupráci s Městem Rumburk. Celkem vystoupilo devadesát osm děvčat ve dvanácti vystoupeních a podpořit je přišlo několik desítek diváků.

Po skončení hlavního programu při velkém nástupu obdržela všechna družstva jako odměnu množství propagačních materiálů, drobných dárků a tentokrát velké modré muchomůrky z perníku. A protože na prvním ročníku dostaly soubory muchomůrky klasicky červené, zajímalo děti, jaké muchomůrky dostanou napřesrok. V kuloárech DDM se šušká, že by měly mít barvu žlutou. Uvidíme, necháme se překvapit.

Naše poděkování patří nejen všem vedoucím, které svoje mažoretky na přehlídku připravily, ale také děvčatům za předvedené výkony, divákům za skvělou atmosféru, všem sponzorům, bez jejichž pomoci by se akce neuskutečnila. Příští ročník se bude konat v sobotu 18. 10. 2014 na stejném místě.

Více informací a seznam sponzorů naleznete na webových stránkách DDM Rumburk.                                                                                      DDM Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail