Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Velká vánoční soutěž Rumburských novin již má své výherce

soutěž

V pondělí 6. 1. odpoledne se sešla šestičlenná komise, aby vylosovala výherce Velké vánoční soutěže Rumburských novin. Odpovědí do redakce došlo celkem sto čtyřicet, z toho jsme museli třicet pět lístků vyřadit kvůli jejich nesprávnosti. Soutěžilo se o větší i menší lákavé a příjemné ceny.

Hlavní cenu, zájezd do Chorvatska od cestovní kanceláře Best Burk v hodnotě šesti tisíc korun, vyhrál Josef Kubíček. Holicí strojek Braun za téměř dva a půl tisíce vyhrála Petra Křížková. Poukaz v hodnotě tisíc korun připadl Anně Laštůvkové. Do rumburského domu kultury půjde jistě rád P. Brunner a Věra Pekařová. Oba jsou novopečenými majiteli divadelního předplatného na rok 2014. Pokud má Naďa Jurásková ráda plavání a saunu, určitě ji potěší permanentka do rumburského bazénu v hodnotě 640 korun. Ta samá permanentka v hodnotě 400 korun poputuje do rukou Josefa Špise a Evy Mánkové. Permanentku do bazénu bez sauny v hodnotě 320 korun získal František Pavlík a Jaroslava Osičková. Ná- vštěvy bazénu v hodnotě 240 Kč si může užít Josef Chajdur a Jana Pokorná.

Tři kosmetické balíčky, které do soutěže věnovala Drogerie Martina, se dostanou do rukou tří žen – Dagmar Kopečné, Evy Brichtové a Lenky Markové. Na hodině squashe ve Sportlife centru se může po svátcích vypotit Jaromír Schod, Václav Horák, Marek Bílý, Václav Leso, Antonín Rada, Lubomír Rennet, Alexandra Hauzrová, Adéla Běličová, Hana Rydlová a Iva Hildebrandtová. Sportlife centrum přivítá vylosované i na bowlingu, a to Ivanu Havelkovou, Lenku Hornychovou, Hanu Rysovou, Markétu Marencovou, Jitku Růžičkovou, Moniku Malaníkovou, Věru Prokšíkovou, Zlatku Vachtovou, Petra Macnera a Jana Klempíře.

Irenu Pilzovou, doufáme, potěší vysoutěžený šperk, Evě Víchové a Gábině Hubálkové může doma viset velký kalendář Českosaského Švýcarska. Knihou České Švýcarsko včera a dnes snad uděláme radost Pavlíně Hornychové a Marii Tlučhořové. Kniha Rumburská zastavení poputuje do knihovničky Jaroslava Melichara, Aleny Radové, Věry Bobkové, Aleny Ledererové, Ireny Palečkové, Jana Kamenického a Milana Fojty.

Skladná a praktická lahev na pití si našla Věru Svobodovou a Jana Masaře. Se sadou tužek Města Rumburk bude co nevidět psát Renata Petříková, Jiří Zelinka, Věra Boháčová, Martin Vachta a Eva Michelová. Balíček od notoricky známé společnosti Avon v redakci čeká na Růženu Hentschelovou, Květu Markovou, Janu Krejčiříkovou, Alžbětu Ryšavou, Gizelu Chajdurovou, Jiřího Čermáka, Jolanu Erbanovou, Alenu Šlengrovou, M. Maškarincovou, Michaelu Lesovou, Martina Vyskočila, Jiřinu Richterovou, Marii Slabou, Karla Hornycha mladšího a na Ingrid Váňovou. Kniha České Švýcarsko pro rodiny s dětmi možná k výletu inspiruje Miladu Hornychovou a Jitku Novákovou. Jízdu myší po vyhrané podložce si určitě vychutná Michaela Fojtová, Milan Smetana, Libor Rada, Andrea Jonášová a Karel Hornych starší.

Jakých chyb se příště
vyvarovat

Ač jsme zaznamenali několik připomínek, že křížovky jsou letos příliš jednoduché, obzvláště v kontextu s nápovědou, dorazilo nám do redakce poměrně hodně odpovědí špatných. V tajenkách chyběla, nebo naopak přebývala diakritika, někteří z vás bohužel přehodili pořadí vyluštěných hesel. Pro příště také prosíme soutěžící, aby vystřihovali barevné znaky Rumburských novin, které děláme pro každou křížovku v jiné barvě a je u nich umístěna poznámka, že v novinách je soutěžní křížovka, aby nedocházelo k podvodům.

V první křížovce jste vyluštili „rumburské gymnázium“, ve druhé „podstávkové domy“ a v poslední „sanatorium Frankenstein“.

Výherci byli kontaktováni poštou nebo telefonicky. Gratulujeme!

 Redakce Rumburských novin

Tisk Tisk | E-mail E-mail