Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Kam za sportem a zábavou? Přece na Jedlovou!

Doby, kdy se na Jedlové jen lyžovalo, jsou dávno pryč. Spoustu zábavy a pohybu si tam mohou návštěvníci užít jak v zimě, tak i v létě. K zimě patří samozřejmě sjezdovka pro klasiky, adrenalinový park a běžecké tratě, o začátečníky se postarají v lyžařské školičce, pro všechny je k dispozici půjčovna lyží a parkoviště zdarma. Z parkoviště jezdí na zavolání skibus, děti vozí zdarma a dospělé za dvacet korun. Od 16.00 hodin, kdy díky osvětlení sjezdovky začíná večerní lyžování, vozí zdarma všechny.

Celoročně si mohou u dolní stanice návštěvníci vyzkoušet obří houpačku pro dvě osoby a sjezdové káry, na kterých se jezdí v létě přes den a v zimě na večerním lyžování. V létě pak mohou zkusit lezeckou stěnu, nahoře na vrcholu stojí oblíbený lanový park hojně navštěvovaný jednotlivci i skupinami. Navíc jsou zde k zapůjčení koloběžky, na kterých návštěvníci rádi sviští z kopce dolů.

Na své si může přijít každý

Nezáleží na tom, zda jste jednotlivec, skupina nebo celá školní třída. Zaměstnanci Adrenalin parku Jedlová organizují akce pro všechny. Veškeré informace o tom, co se právě děje, včetně sněhového zpravodajství zprostředkovaného webovou kamerou, získáte na webových stránkách www.sport-jedlova.cz. Tam také můžete absolvovat virtuální prohlídku.

S dotazy, prosbami a připomínkami se můžete obracet na Františka Maška na tel. č. 722 211 222.

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail