Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Karneval na ledě se těší čím dál většímu zájmu, přišlo asi dvě stě padesát lidí

karneval

Čertíci, trampové, zvířátka, čarodějky a další tvorové se sešli 27. 12. na rumburském zimním stadionu, aby si spolu po vánočních svátcích užili již tradiční karneval. Přehlídku masek s doprovodným programem zorganizoval Sbor dobrovolných hasičů Rumburk, SRAS a Město Rumburk. Všechny, kteří se na pořádání reje masek podíleli, příjemně překvapila účast. Na zimní stadion totiž přišlo asi 250 lidí, z toho 150 si šlo zabruslit mezi padesát veselých i hrůzostrašných masek. Ani ti, kteří se přišli jen podívat, jistě nelitovali. Počet lidí, kteří se akce zúčastnili, svědčí o její popularitě. Organizátoři se proto těší na další ročník, na další masky a rozzářené dětské tváře.

Pro účastníky byl samozřejmě připraven lákavý program, tedy hry a soutěže o sladké odměny. Masky byly nakonec vyhodnoceny, a to ve dvou kategoriích. Masky jednotlivců vyhodnotila porota a o nejlepší rodinné masce rozhodli všichni přítomní. Vyhlášení se ujali hasiči.

Karneval také oživil svým krásným vystoupením Bruslařský klub Variace Liberec, jehož krasobruslařky okouzlily nejednoho diváka.                                                     r

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail