Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Sestry Drahotovy od nového roku členkami Teamu Šimůnek

Sestra Drahotovy

Cycling talent project s radostí a notnou dávkou hrdosti představuje první členky nově vznikajícího Teamu Šimůnek, kterými jsou Anežka a Eliška Drahotovy. Sestry úspěšně kombinují několik atletických disciplín, mezi jejich úspěchy a sporty provozované na vysoké úrovni patří i cyklistika.

Sestry Drahotovy budou po velkých úspěších v juniorských kategoriích v novém roce závodit již v kategorii žen a žen do 23 let.

Cílem projektu a spolupráce je sladit závodní program atletický s cyklistickým a pomoci dívkám k profesionálním podmínkám v cyklistice. Závodní plán se zvolna připravuje a bude zaměřen na závody, které přinesou zkušenosti, potřebný přehled a jistotu v pelotonu. Vrcholem je mistrovství světa a Evropy, také domácí šampionát a vybrané závody zapadající do konceptu přípravy. Anežka s Eliškou jsou v atletické tréninkové skupině Ivo Pitáka, se kterým budou probíhat směrem k cyklistice konzultace o ideálním průběhu sportovní kariéry. Věříme, že naše spolupráce pozvedne výkony obou závodnic, a to nejen na kole, ale i v atletice.                         r

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail