Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Soustředění judistů se konalo i přes počáteční zádrhel

Judo

Dvakrát do roka pořádá oddíl JV JUDO Rumburk víkendové soustředění. Jedná se o velmi oblíbenou akci nejen u rumburských judistů. Vždy totiž dorazí i děti z různých oddílů Ústeckého kraje. Kapacita je však omezená, a tak se oddíly střídají, přestože by se nejraději účastnily vždy. Šťastnými pro tentokrát byli zástupci oddílů z Ústí nad Labem, Teplic, Děčína, Mostu, Varnsdorfu a Týnu nad Vltavou. Soustředění jsou pořádaná v době, kdy je menší frekvence závodů a děti se mohou lépe připravit na následující soutěže.

První soustředění letošního roku se konalo od 31. 1. do 2. 2. Vše bylo naplánované a připravené několik dní dopředu, ovšem hned v pátek se objevil problém. Začal stávkovat plynový kotel a rázem byla v tělocvičně zima. Co teď? Každou chvíli mělo dorazit přes šedesát dětí a bez kotle by v tělocvičně zůstat nemohly. Nezištně nám pomohl pan Žebro, který přijel a kotel opravil. Tím zachránil celou akci, za což mu moc děkujeme. A tak začaly tréninky prokládané hrami, výletem vlakem na Jedlovou, promítáním pohádek, noční stezkou odvahy a závody. Chutného jídla bylo dost, pití také a děti si nakonec odnesly ještě nějaké mlsky domů.

Po aktivně prožitém víkendu se všichni spokojeně rozešli a rozjeli do svých domovů. Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a chodu soustředění, všem, kteří pro judisty napekli buchty, všem, kteří pomohli s úklidem, prostě všem, kteří mají judo rádi.

JV JUDO Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail