Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Dopis starostovi

Vážený pane starosto, vážení místostarostové, v roce 2013 snížili lidé své výdaje na elektřinu a zemní plyn ve 21 320 domácnostech o 210 milionů korun, a to pomocí elektronických aukcí. Od března do listopadu se do e-Aukcí, organizovaných společností eCentre, zapojili obyvatelé z 652 měst a obcí napříč Českou republikou. Více než 92 % domácností v e-Aukci ušetřilo nad 20 % svých výdajů na energie, a to díky vašemu přispění.

Rád bych vám jménem společnosti eCentre poděkoval za účast a spolupráci na projektu zorganizování elektronické aukce pro vaše občany. Spolu s vaší pomocí jsme pomohli obyvatelům ušetřit nemalé finanční prostředky, které nyní mohou využít pro své děti, na opravy domů, úhrady dalších nutných plateb či na jiné užitečné věci.

Děkuji za vaši odvahu pustit se do něčeho nového, protože e-aukce pro domácnosti se v roce 2013 staly něčím nevídaným. Přesně 21 320 a 2500 podnikatelů v České republice ušetří v rodinných rozpočtech nemalé prostředky a e-aukce se zároveň staly impulsem ke snížení cen pro všechny občany v České republice. Děkujeme za příležitost společně pečovat o lidi.

Věřím, že to, co loni bylo novým trendem, stane se tak běžnou součástí života každé domácnosti, a společně tak pomůžeme snížit tlak z nedostatku financí milionům domácností, ale i malým a středním podnikatelům v této zemi. Velice se těším na naši případnou další spolupráci.

Vítězslav Grygar, ředitel

a předseda představenstva eCentre

(redakčně upraveno)

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail