Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Hlasujte o vítěze ankety Sportovec roku 2013 města Rumburk!

fotbal

Veřejnost vybírá jednoho sportovce nebo kolektiv v kategoriích Mládež do 18 let, Dospělí, Nejlepší trenér a Nejlepší kolektiv. Seznam nominovaných sportovců je součástí anketního lístku. Vítězem se stane jednotlivec a kolektiv s nejvyšším počtem hlasů z veřejné ankety v každé z uvedených kategorií.

Anketní lístky a sběrné schránky jsou umístěny od 3. 3. v podatelně Městského úřadu Rumburk, v Městském informačním centru na Lužickém náměstí, v prodejně ENAPO na Lužickém náměstí a v prodejně u Městského úřadu Rumburk. Anketní lístky budou veřejnosti k dispozici i na internetových stránkách města a Správy rumburských areálů sportu a lze je odeslat elektronickou poštou na adresu fuksova.skol@rumburk.cz. Každý správně vyplněný anketní lístek může přidělit jeden hlas sportovci nebo kolektivu v uvedených kategoriích. Termín odevzdání anketních lístků je do 31. 3.

Vyhlášení sportovce roku 2013 se uskuteční 12. 5. v Domě kultury Střelnice Rumburk. Při této příležitosti proběhne i slosování anketních lístků. Tři vylosovaní výherci vyhrávají dárkové balíčky v hodnotě 300 korun.

Odbor školství, kultury a tělovýchovy a Komise pro sport RM Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail