Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Pomozte potřebným tím, co nevyužijete

charita_0

Občanské sdružení Diakonie Broumov ve spolupráci s oblastní charitou Rumburk vyhlašuje humanitární sbírku. Pokud chcete pomoci potřebným, můžete přinést letní a zimní oblečení (dámské, pánské i dětské), lůžkoviny, prostěradla, ručníky, utěrky, záclony, látky (minimálně metr čtvereční, nikoli jen odřezky), domácí potřeby, nepoškozené nádobí bílé i černé, skleničky, vatované a péřové přikrývky, polštáře a deky, nepoškozenou obuv, nepoškozené a kompletní hračky, peří, péřové přikrývky, polštáře a deky, menší funkční elektrospotřebiče (žehličky, topinkovače, vrtačky, mikrovlnky, kulmy, holicí strojky, váhy, mixery, kávovary).

Převzít od vás nemůžeme ledničky, televize, počítače, matrace, koberce, nábytek, jízdní kola a dětské kočárky, znečištěný a vlhký textil.

Věci zabalte do igelitových pytlů či krabic, aby se nepoškodily transportem. Sbírka se koná od 12. 2. do 14. 3., věci můžete nosit každý všední den od 8.00 do 16.00 hod. do sídla Oblastní charity Rumburk, Sukova 1055, Rumburk (ve dvoře u městské policie).

Bližší informace podají pracovníci oblastní charity na telefonu 412 384 744 nebo Diakonie Broumov na telefonu 724 060 712. Více na webových stránkách www.diakoniebroumov.org nebo www.charitarumburk.cz.

r

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail