Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Judisté nelení a sbírají body na turnajích

judo

Nový rok přinesl pro mnohé judisty zásadní změnu, a to přestup do nové věkové kategorie. Přesto jezdí dál na závody a sbírají medaile a body potřebné ke startu na Přeboru republiky, který se bude konat na podzim. Získat body lze však jen na vybraných turnajích. Proto se na ně sjíždějí oddíly z celé republiky a zahraničí a kvůli množství závodníků jsou tyto turnaje většinou dvoudenní. Každý vyhraný zápas znamená pro judistu bod, a pokud se umístí od sedmého místa výše, získává body další.

Letos proběhl bodovaný turnaj již v Ostravě, kam jsme z časových i finančních důvodů nevyrazili. A tak o víkendu 15. a 16. 3. své letošní první body odjeli rumburští judisté sbírat do Jablonce nad Nisou, kam dorazilo na tisíc závodníků. A byli úspěšní. Body si připsali Gežo, Slavík, Macoun, Šabo, Bradáčová a Suchopár, body a k tomu navíc bronzovou medaili si přivezli Mareš a Kotmelová.

Medaile do Rumburku cestovaly i z jiných akcí. Třeba 22. 2. se z Teplic vrátili zlatý Gajdoš a Mareš a bronzoví bratři Šabovi, 8. 3. zacinkala opět zlatá medaile Gajdošovi, stříbrná Cihlářovi a Sučové a bronzová Zajícovi a Schejbalovi. Všem moc gratulujeme!

Podrobněji se k turnajům vyjadřuje trenér na www.judorumburk.cz.

JV JUDO Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail