Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Skate park a letní stadion bude nově hlídat kamerový systém

skate-park

Na rumburském skate parku proběhly drobné úpravy. Byla zřízena informační tabule, kam byl umístěn návštěvní a provozní řád, ale hlavně pravidla užívání skate parku. Tři kamenné květináče, doposud sloužící jako odpadkové koše, byly osázeny květinami. Zejména kvůli vandalům se rozhodlo vedení SRAS nainstalovat na skate park kamerový systém. Ten bude i na letním stadionu, kde jsou přípravy na sezónu v plném proudu. Fotbalové hřiště se díky vyčesání staré trávy a hnojení začíná zelenat. Zázemí, šatny a koupelny jsou vymalovány. Byly opraveny střídačky a také tribunu čekají drobné úpravy. Písková doskočiště se mohou pyšnit novým ohraničením a pískem. Proti znečištění budou opatřeny ochranou folií. Objekt letního stadionu je otevřen od 8.00 do 20.00 hod. Protože neustále dochází k ničení oplocení, budou vstupní branky nepřetržitě otevřeny, aby se zabránilo opakovanému ničení plotu. Tenisové kurty jsou již připraveny na zahájení sezóny, které se odvíjí od pěkného počasí. Předpokládaný termín otevření kurtů je 7. 4.

Novinkou SRAS je zřízení tenisového oddílu pro dětské nadšence. Od 7. 4. můžete své dítě přihlásit. Přihlášky jsou k vyzvednutí u správce letního stadionu nebo v kanceláři SRAS v plaveckém bazénu.

Bližší informace ohledně tenisového oddílu a otevření kurtů jsou uvedeny na webových stránkách www.sras.cz nebo na Facebooku SRAS Rumburk.

Kateřina Švajgrová

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail