Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Základní škola Tyršova opět v celostátním kole

Skřivánek

Stalo se již tradicí, že žáci ze Základní školy Tyršovy pod vedením Ivety Vondráčkové získávají ocenění v pěvecké soutěži Děčínský skřivánek. Stejně tomu bylo i letos. Do krajského kola, které se konalo v únoru, postoupily naše žákyně jak z 1. stupně – Adéla Relichová, Lucie Špičková, Radka Tůmová a Klára Vachtová, která se bohužel z důvodu nemoci nemohla soutěže zúčastnit, tak i dívky z 2. stupně – Lenka Špičková, která získala 1. místo, a Patricie Velčevová (2. místo). Obě si tak zajistily postup do celostátního kola v Karlových Varech. Nesmíme opomenout také kategorii duo, ve které děvčata získala 1. místo. Tato kategorie končí krajským kolem.

Chceme touto cestou poděkovat všem žákům, kteří se zúčastnili této pěvecké soutěže, za dobrou reprezentaci naší školy. Věříme, že zpěv je bude provázet i v budoucnu. Poděkování patří také paní učitelce Ivetě Vondráčkové za skvělou přípravu děvčat.

Jitka Otmarová

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail