Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Píšete nám

S velkým uspokojením jsem přivítal zavedení právní poradny v Rumburských novinách ze dne 27. 3., která, doufám, bude pravidelně na základě dotazů občanů v novinách vycházet. Na vaši výzvu v tomto směru o zaslání žádostí a dotazů bude jistě velice mnoho. Zavedení této poradny bude jistě a již je velice kladně hodnoceno občany města Rumburku a jistě možná i okolních obcí. Děkuji nejen za sebe, ale i za občany města za zavedení této poradny již i vzhledem k novému občanskému zákoníku platnému od začátku tohoto roku.

Slavoj Vlasák

 

Vážený pane Vlasáku,

těší mě, že se rubrika Právní rádce setkává s úspěchem. V Rumburských novinách vychází takřka pravidelně už od počátku roku. Své služby nabídla koncem loňského roku Jana Slintáková, absolventka Právnické fakulty Karlovy univerzity v Praze. Mě její nabídka zaujala, protože vím, že pro občany může být složité až nemožné vyznat se v právu. Magistra Slintáková se rozhodla, že bude čtenářům pravidelně objasňovat konkrétní body z nového občanského zákoníku a tím jim poskytne zajímavé informace, mnohdy však spíš cenné rady.

Na magistru Slintákovou se v případě potřeby můžete obracet prostřednictvím dotazu v novinách i soukromě. Kontakt na ni lze získat přes redakci Rumburských novin.

Petra Malá
šéfredaktorka

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail