Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

FK Rumburk hledá nové fotbalisty

Vážení rodiče, do našeho nově založeného fotbalového družstva přípravek hledáme chlapce i dívky narozené v roce 2005 a mladší (2005 až 2009).

Máte-li chuť a čas, přiveďte své ratolesti, ať si s námi zkusí zasportovat.

Tréninky přípravek se konají od května na fotbalovém hřišti FK Rumburk, přesné termíny budou přihlášeným zájemcům sděleny dle jejich věku.

Tréninky probíhají v současnosti dvakrát týdně, do konce října na travnatém fotbalovém hřišti, od listopadu ve sportovní hale či tělocvičně. Malé naděje budou rozděleny dle ročníků. Trenéry našich nadějí jsou V. Farkaš, J. Krejčí, J. Chlada a M. Trégr.

FK Rumburk má dobré sportovní podmínky pro výchovu mládeže v regionu. Při fotbalové přípravě pod vedením kvalifikovaných trenérů se děti nenaučí jen kopat do míče, ale naučí se všestranně sportovat a chovat se ve smyslu fair-play. Honbu za výsledky a za body se naučí ve vyšším věku, nyní je potřeba je naučit pohybu, slušnému chování a úctě k soupeři. Na trénincích bude rozvíjena pohybová všestrannost a zábavnou formou budeme přidávat ovládání fotbalového míče.

PŘIJĎTE SI TRÉNINK NEZÁVAZNĚ
VYZKOUŠET! VĚŘÍME, ŽE SE VÁM U NÁS
BUDE LÍBIT. S SEBOU SPORTOVNÍ
OBLEČENÍ, KOPAČKY A PITÍ.

Přihlášky přijímá Luďka Šedivá na tel. čísle 607 215 312 či na e-mailu: sediva.ludka@seznam.cz. Na ni se můžete obracet i s případnými dotazy.

Těšíme se na vás.

Za fotbalový oddíl FK Rumburk
Jiří Pimpara

Tisk Tisk | E-mail E-mail