Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Společnost ARMEX ENERGY otevřela v Rumburku svou pobočku, chce lidem pomoci ušetřit za plyn a elektřinu

armex

V pondělí 28. 4. otevřela v Rumburku společnost ARMEX ENERGY svou sedmou kamennou prodejnu. V 11.00 hod. slavnostně přestřihl pásku obchodní ředitel společnosti Svetozar Pokorný za přítomnosti starosty Rumburku Jaroslava Trégra a místostarostky Aleny Winterové.

Malá, leč elegantní kancelář ARMEX ENERGY vznikla v centru města, na třídě 9. května, na pěší zóně naproti lékárně a nové pracovní místo v ní našly dvě zdejší obyvatelky. Ty vás rády o službách informují vždy v pondělí a středu od 8.00 do 17.00 hod. a v úterý, čtvrtek a pátek od 8.00 do 16.00 hod.

Společnost funguje na trhu jako alternativní dodavatel zemního plynu a elektřiny a její rumburská pobočka má být kontaktním místem pro potenciální i stávající zákazníky. Ti si v případě zájmu pro informace dojdou, v žádném případě se nestane, že by zaměstnanci společnosti zvonili u bytu a ve dveřích přesvědčovali důvěřivé občany o výhodnosti nabízených služeb.

V současné době má ARMEX ENERGY svou pobočku v Děčíně, Liberci, Litoměřicích, Náchodě a Teplicích. Právě v pondělí 28. 4. došlo k otevření pobočky v Trutnově a následně před polednem v Rumburku. „Pro Rumburk jsme se rozhodli proto, že zde vidíme potenciál na získání dalších nových zákazníků,“ uvedl v tiskové zprávě Jan Nesměrák, ředitel společnosti.

ARMEX ENERGY není žádným nezkušeným nováčkem. Na trhu s energiemi se pohybuje už více než sedm let a v současnosti dodává elektřinu a zemní plyn více než sedmadvaceti tisícům zákazníků, přičemž většina z nich jsou domácnosti,

služby však využívají i firmy, města a obce nebo neziskové organizace.

pem

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail