Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Judisté se předvedli na závodech, u zkoušek i na Sportovci roku

I v květnu nastoupili judisté k poměřování sil na tatami. Tentokrát se rozjeli do Děčína, Liberce, Velkého Března a Mostu. V sobotu 3. 5. se konal turnaj pro mláďata v Děčíně s příznačným názvem Děčínská kotva. Ve stejný den se konaly i závody pro žactvo v Liberci, a to pod názvem Liberecká katana. A tento den si judisté obohatili své sbírky o jedenáct medailí. Konkrétně o zlaté Eliška Bradáčová, Anežka Schejbalová, David Mareš a Anežka Fišerová, o stříbrné Tomáš Kočí a Tobiáš Gajdoš a o bronzové Karel Brouček, Lucka Sučová a Ríša Schejbal.

V neděli 18. 5. uspořádal oddíl ve Velkém Březně závody pro mláďata a úplné začátečníky. Byly i pro mláďátka ve věku, kdy se jim někdy ještě říká koťátka. Je to taková příprava před většími závody určená pouze pro vybrané oddíly. Z našich čtrnácti závodníků jich získalo medaili hned dvanáct a v družstvech tak obsadili druhé místo.

V sobotu 24. 5. se vydala menší skupina mláďat, přesněji čtyři, na závody až do Mostu. A všichni byli úspěšní a přivezli si domů medaili.

Kromě závodů složili někteří judisté zkoušky na vyšší kyu, čímž potvrdili, že si osvojili další judistické techniky, a mohou tak nosit pásek tmavší barvy. V anketě Sportovec roku 2013 byl vyhodnocen náš oddíl jako třetí nejlepší. Všem našim příznivcům děkujeme za odevzdané hlasy, měli jsme jich ze všech oddílů nejvíce. Do prázdnin nás čekají ještě závody v Chomutově a Teplicích a oddílové soustředění. Podrobnější informace o našich aktivitách naleznete na www.judorumburk.cz

JV JUDO Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail