Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Novinky z Rumburských sportovišť

SRAS

U příležitosti oslav Mezinárodního dne dětí pořádal SRAS ve spolupráci s DK Střelnice Rumburk a Adrenalin parkem Jedlová 30. 5. na letním stadionu v Rumburku sportovní dopoledne, kterého se zúčastnili žáci prvních stupňů místních základních škol. Soutěžilo se v různých disciplínách, například ve skákání v pytli, v jízdě na koloběžkách, v hodu na cíl, běhu „o třech nohách“, ve skupinovém lyžování a ve spoustě dalších. Po areálu se pohybovalo asi pět set dětí, které si mohly změřit síly se svými spolužáky. Díky hezkému počasí se celé dopoledne vydařilo a už teď se všichni těší na příští rok. Fotogalerie je uveřejněna na stránkách organizace a na Facebooku.

V úterý 17. 6. se konalo rozloučení s kroužkem plavání „Vodníček“. Děti si naposledy zařádily ve vodě, navštívily saunu a na konci proběhlo slavnostní předávání mokrých vysvědčení a sladkostí. Dokonce i instruktorky plavání, Jana Cirhanová a Lenka Procházková, byly dětmi odměněny kytičkou a jinými pozornostmi. Všechny děti odcházely s úsměvem na tvářích a příslibem, že v novém školním roce opět přijdou. Přihlášky do kroužku plavání na školní rok 2014/15 si můžete vyzvednout v plaveckém bazénu od 14. 7. Bližší informace získáte na stránkách www.sras.cz nebo na tel. 412 332 590.

Rekonstrukce malého bazénu
je v plném proudu

Začátkem června se rozběhla dlouho očekávaná rekonstrukce malého bazénu. V dnešní době je bazén opatřen bazénovou fólií a je položená nová dlažba kolem bazénu. Tím úpravy nekončí a bude následovat vyhotovení nových lavic, které se sladí s celkovým interiérem. Materiál je dobře omyvatelný, a tak zabezpečí dobré hygienické podmínky i pro ty nejmenší návštěvníky.

Pracuje se nejen v bazéně

Nejen bazén dostává nový kabát. Na základě zprávy revizního technika došlo k ošetření několika ramp. Z bezpečnostních důvodů byly některé rampy spojeny, aby nedocházelo k vytváření ostrých hran a aby se zamezilo případným zraněním. Povrch byl natřen speciálním ošetřujícím nátěrem, díky kterému dostaly rampy nový vzhled.

Tímto SRAS vyhlašuje soutěž „Namaluj si svou rampu“. Vybrané rampy budou moci zájemci „nasprejovat“ předem schválenými obrazci. Se svým návrhem se můžete dostavit do kanceláře SRAS v plaveckém bazénu a poté se jednotlivci, kteří budou vybráni, mohou legálně realizovat na výzdobě ramp.

Podrobnější informace získáte na webových stránkách www.sras.cz. nebo na tel. 412 332 590. Skatepark byl opatřen kamerovým systémem, který monitoruje dění v parku a náhled je k dispozici na stránkách SRASu.

Ani letní stadion nezůstává pozadu. Od začátku června je v provozu nový centrální tenisový antukový kurt. Nyní mají návštěvníci možnost vybírat ze čtyř antukových kurtů, které si mohou zarezervovat pomocí online rezervace na webových stránkách organizace. V červenci začne výstavba nového beachvolejbalového hřiště.

ks

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail