Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburští judisté si připsali další úspěchy

judo

Před koncem školního roku čekaly na judisty dva víkendy naplněné závody a jeden víkend soustředění.

V sobotu 7. 6. se v Chomutově v rámci bodovaných soutěží Českého poháru utkali mladší a starší žáci a žákyně a dorostenci. V tělocvičně se sešlo 570 startujících, a tak bylo jasné, že vybojovat medaili nebude vůbec snadné. Přesto si dvě medaile našly do Rumburku cestu. Stříbrnou si vybojovala E. Bradáčová a bronzovou M. Křepková.

Hned následující den se, také v Chomutově, konala soutěž pro mláďata. Jednalo se o Memoriál Helmuta Tauda. Mláďata byla úspěšnější, přivezla hned pět medailí. Zlatí byli T. Gajdoš, M. Warlop, stříbrný K. Brouček, bronzoví Š. Zajíc a L. Sučová. Tento turnaj byl poslední zkouškou před krajským přeborem, který se konal týden poté.

V sobotu 14. 6. se v Teplicích uskutečnila nejvyšší soutěž pro mláďata Krajský přebor. Velkou radost nám udělala Lucie Sučová, která ve své váze zvítězila a může se pyšnit titulem krajská přebornice. Jen o jediný bod utekl titul Tobiášovi Gajdošovi, který se musel spokojit po velmi vyrovnaném finálovém zápase s druhým místem. Krásné třetí místo obsadil Karel Brouček a Radim Cihlář. Všem moc gratulujeme.

Tečkou před prázdninami bylo jako vždy oblíbené víkendové soustředění. Nezbývá než se těšit na září, kdy začnou opět pravidelné tréninky.

Informace o činnosti oddílu JV JUDO Rumburk naleznete na webových stránkách www.judorumburk.cz.

JV JUDO Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail