Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Děti fandily Martině Sáblíkové

Ne každý den máte možnost vidět projíždět naší malou vesničkou střediskovou, Lipovou, Martinu Sáblíkovou, českou rychlobruslařku specializující se na dlouhé tratě, trojnásobnou olympijskou vítězku a několikanásobnou mistryni České republiky, Evropy i světa, držitelku několika juniorských i seniorských světových rekordů. Úspěchů taktéž dosáhla v silniční cyklistice. Má několik medailí z mistrovství České republiky, v roce 2007 získala bronzovou medaili v časovce na mistrovství Evropy do 23 let.

I událo se tak 10. 7. při příležitosti její aktivní účasti na sedmadvacátém ročníku mezinárodního etapového cyklistického závodu žen Tour de Feminin.

Nejdříve jsme si v rámci esteticko-výchovné činnosti vytvořili banner na podporu Martiny a následně se vydali fandit na trať. Po třetí hodině odpolední jsme se dočkali a za našeho hlasitého skandování jsme vyvolávali její jméno. Martinu jsme poznali snadno, jela totiž v čele pelotonu, a tak naše povzbuzování nabralo ještě více na intenzitě. Doufáme, že jsme jí naší podporou pomohli k dobrému umístění.

Přejeme Martině mnoho úspěchů nejen na poli sportovním, ale i v osobním životě.

Děti DD Lipová u Šluknova

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail