Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Reakce na příspěvek Co se to děje v Dolních Křečanech z RN č. 12/2014

Do redakce se dostaly dokumenty, které vysvětlují, co že se to vlastně v Dolních Křečanech děje. Majitel pozemku, na kterém probíhala zavážka a sousedé byli obtěžováni pohybem těžké techniky po jinak klidném koutě Rumburku, je dodal, aby sdělil, že vina není tak úplně jeho.

Majitel pozemku svěřil svůj pozemek jedné z místních realitních kanceláří, aby zprostředkovala jeho prodej, protože majitel není zdejší a nemá potřebu ho dále držet. Prodej se ale nedaří kvůli tomu, že pozemek je podmáčený a zarostlý. Jednatelem oné realitní kanceláře mu bylo doporučeno vyřezání, vykácení a zavezení pozemku. Ponocný se s jednatelem realitní kanceláře domluvil a jednatel zařídil zavážku zeminou a kamením. Problém byl ale v tom, že k tomu jednatel neměl patřičné povolení, na což přišel rumburský stavební úřad. Na začátku března jednatel volal Ponocnému, že jeho pozemek byl částečně zavezen, ale někdo si na toto počínání stěžoval a akce musela být zastavena. Od 7. 3. majitel pozemku nemá se zavážkou nic společného a od takového konání se distancuje.

Navážka pokračovala. Majitel pozemku by ale rád sdělil nejen svým sousedům, že na jeho pozemku se po březnu pouze nacházela těžká technika, která prováděla zavážku jednoho ze sousedních pozemků, se kterým on nemá nic společného. Stojí na straně pisatelky příspěvku Co se to děje v Dolních Křečanech a sousedů, kteří museli trpět hluk těžké techniky, a to i o sobotách.

r

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail