Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Sobotní soupeření firem Šluknovského výběžku

sportlife

V sobotu 21. 6. se v areálu Sportlife centra v Rumburku uskutečnil již třetí ročník stále se rozrůstajícího klání Sportlife Cup firem severu. Letošního ročníku se zúčastnilo dvanáct firem ze Šluknovského výběžku s celkem 323 soutěžícími. Mezi každoroční stálice, jako je Benteler, TOS, Tratec nebo STAP, se letos přidaly firmy Retos, STI, Ventos, Plaston, Team Welder, Topos, Alatex a Euro Air. Zahájení her se konalo ve sportovní hale již v 8.30 hod., kdy proběhl nástup a uvítání všech soutěžících. Zahájení a moderování celého sportovního dne se ujal Robert Gajderovič, moderátor z Hitrádia FM. Ten také hned na úvod firmy namotivoval soutěží o nejhlasitější tým. V žilách všech soutěžících tak rozpoutal zdravou rivalitu.

Hry měly tři kategorie, a to dopolední, odpolední a večerní sporty. Každý soutěžící se mohl zúčastnit alespoň jednoho z dopoledních, odpoledních nebo večerních sportů. Sportů bylo opravdu hodně, a tak si na své přišel každý. Hrála se kopaná, stolní tenis, badminton, bowling, plážový volejbal, kroket, plážový fotbal, nohejbal, petanque, paintball, šipky, poker, Člověče, nezlob se, bowls, také se jel závod horských kol, běžel se crossový běh a na koupališti se ukázalo, že nejlepší podívanou pro diváky přinesly kánoe.

Musíme také zmínit skvělé a velmi chutné občerstvení, které bylo po celý den pro soutěžící připraveno. A že se na něm opravdu nešetřilo bylo vidět na první pohled. Nechyběl skvělý hovězí guláš s houskovým knedlíkem či chlebem, grilované maso   s různými dipy, hovězí tataráček, různé saláty, roast beef, buřty na pivu, grilované selátko a mnoho dalšího. Po celý den byly také zdarma nealkoholické nápoje           a spousta sudů piva.

Po skončení všech soutěžních disciplín přišlo na řadu vyhlášení výsledků. Na výherce čekaly medaile a diplomy. Celkovým vítězem her a tedy první místo si opět obhájil loňský vítěz TOS Varnsdorf. Na druhém místě pak skončil Benteler Rumburk a třetí místo náleží firmě STAP z Vilémova. Kompletní výsledky ze všech sportů jsou ke stažení na našich webových stránkách www.sportlifehotel.cz. Tam také najdete fotky pořízené z celého dne.

Ani letos nechyběla bohatá tombola, ve které se dalo vyhrát například uzené selátko, 50 l sud piva Krušovice nebo dárkové balíčky plné skvělých cen. Nejlepší   a zároveň hlavní cenou byl však zájezd dle výběru v hodnotě deset tisíc korun. Po slosování cen na soutěžící čekala volná zábava s diskotékou, která trvala až do ranních hodin.

I přesto, že hrám počasí moc nepřálo, velice se vydařily. Gratulujeme všem výhercům a děkujeme všem zúčastněným firmám. Budeme se na vás těšit příští rok na dalším, již čtvrtém ročníku našich her.

Alena Šamšová

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail