Dům dětí a mládeže Rumburk

Tištěné noviny16/2014 | 26. 9. 2014 | Nezařazené

Po celý říjen bude probíhat v Domě dětí a mládeže Rumburk výtvarná soutěž na téma „ježkování“. Více informací na samostatném letáčku. Připravujeme také program na podzimní prázdniny. Jeden den se můžete těšit na turnaj v minigolfu, v případě špatného počasí na sportovní aktivity v DDM. Druhý den prázdnin vyrazíme na výlet. Kam? To rozhodli návštěvníci našich webových stránek. Výsledky ankety a plán výletu naleznete na www.ddmrumburk.cz.

Zveme Vás také na nové kroužky, kterými jsou např. šachy pod vedením předsedy šachového oddílu TJ Krásná Lípa. Kroužek probíhá každé úterý od 16.00 hod. v DDM Rumburk. Další novinkou je výuka francouzštiny, kterou povede Petra Reine. K výuce přistupuje formou hry, nebudete se rozhodně cítit jako ve škole. Francouzština je určena pro všechny bez rozdílu věku, výuku lze domluvit i v dopoledních hodinách.

Sledujte prosím naše webové stránky, každý den aktualizujeme kroužky, dozvíte se zde veškeré informace o DDM, kroužcích, akcích. Těšíme se na vaši návštěvu v DDM Rumburk

 

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://archivrn.rumburk.cz/2014/09/26/dum-deti-a-mladeze-rumburk-13/