Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Klub seniorů Rumburk se umístil na třetím místě v soutěži O nejaktivnější klub seniorů Ústeckého kraje

V novinách Ústecký kraj (č. 13), které vyšly v březnu, byla zveřejněna zpráva, že Krajská rada seniorů Ústeckého kraje vyhlašuje soutěž O nejaktivnější klub seniorů kraje pod záštitou hejtmana Oldřicha Bubeníčka. Cílem je ukázat aktivity klubů seniorů v našem kraji.

Členky výboru našeho klubu se rozhodly přihlásit se do této zajímavé soutěže, poukázat na všechny akce, které byly uskutečněny v roce 2013, a plán akcí na první pololetí roku 2014. Přihlášku jsme v dubnu poslali.

Uběhl nějaký čas a náš výbor byl pozván na oslavy Dne seniorů, které se konaly jako součást akce hejtmana Ústeckého kraje v nádherném Severočeském divadle opery a baletu v Ústí nad Labem dne 29. 9. Zúčastnili se členové výborů všech osmnácti přihlášených klubů. V rámci této akce proběhlo ocenění autorů vítězných děl soutěže Art 2014 a vyhodnocení soutěže O nejaktivnější klub seniorů Ústeckého kraje. Klub seniorů Rumburk byl vyhodnocen jako třetí nejaktivnější. Na prvním místě byly Louny a na druhém Litoměřice. Předsedkyně převzala z rukou hejtmana šek na pět tisíc korun, diplom a kytici s tím, aby tlumočila pozdravy a blahopřání k tomuto umístění všem našim členům. Na závěr večera bylo divadelní představení operety Růže z Argentiny, které bylo úžasné.

Klub seniorů si velmi váží tohoto ocenění, máme z něj radost a chtěli jsme se o ni podělit s ostatními obyvateli Rumburku.

Alžběta Ryšavá
Klub seniorů Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail