Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburští judisté se zúčastnili Memoriálu Václava Prokeše

judo

Poslední celorepubliková nominační soutěž na přebory a mistrovství byl Memoriál Václava Prokeše, který se konal v Teplicích ve dnech 4. – 5. 10. v nové hale na Stínadlech. Sjelo se bezmála šest stovek závodníků, kteří vyrazili ze všech koutů České republiky sbírat body jak do rating listu (celorepublikového žebříčku), tak i ti nejlepší pro medaile. A to medaile ne ledajaké! Bratři Prokešové, kteří turnaj pořádají, se snaží s každým ročníkem přinést něco nového. Na letošní ročník si připravili odlévané čtvrtkilogramové medaile přímo na míru. O to více nás potěšilo, že ve velké konkurenci deseti nejlepších závodnic v republice se na prvním místě umístila Eliška Bradáčová. Gratulujeme!

A jak se dařilo ostatním? Další medaili jsme už sice nezískali, ale podařilo se nasbírat cenné body na nominaci. Na pátých místech se umístili Martin Flégr a David Mareš. Na sedmém v kategorii kadetů Dominik Púdelka a na devátém místě, ve váze s největším počtem závodníku (37), se umístil Dušan Gežo.

Po konečném bilancování většinu ze sedmi dalších závodníků trenér pochválil za odvahu a bojovného ducha.

Na krajském přeboru Ústeckého kraje, nejvyšší krajské soutěži, se zúročily zkušenosti z republikových soutěží. Podařilo se získat pět titulů Přeborník kraje. Hrdým nositelem je David Mareš, Vítek Suchopár, Leona Tejnarová, Anežka Fišerová a Vladimír Kolařík. Na druhých místech se umístili bratři Šabovi, Dominik Púdelka, Maruška Křepková, Martin Flégr a Eliška Bradáčová. Na třetích místech pak Tomáš Kočí a Dušan Gežo. Na bramborové pozici i přes velkou snahu skončil Tomáš Slavík. Všem závodníků, kteří bojovali za barvy Rumburku, děkujeme!

JV JUDO Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail